Partnerzy

Partnerzy

Stale rosnąca liczba realizowanych projektów sprawia, że ciągle poszerzamy zakres naszej działalności. Oferujemy podjęcie współpracy z firmami, które działają w branżach IT oraz pokrewnych.

Chętnie podejmiemy współpracę z potencjalnymi podwykonawcami realizowanych przez nas projektów. Jeśli Twoja firma jest rzetelna, a pracujący w niej ludzie są pełni energii i pasji, oferujemy udział w mniej lub bardziej skomplikowanych projektach, niecodziennych wyzwaniach i stałą możliwość poszerzania horyzontów.

Nasza firma również może być Twoim partnerem. Jeśli szukasz podwykonawcy z zakresu usług opisanych w ofercie naszej firmy, zapraszamy do współpracy. Nasz zespół pozwoli Ci wkroczyć w innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, a końcowy projekt okaże się nietuzinkowy.

 


Fly Dron | www.fly-dron.pl

Wykorzystując dynamicznie rozwijającą się branżę fotograficzną oraz UAV firma oferuje wykonywanie zdjęć oraz wideo, w tym ujęć produktowych, reklamowych, lotniczych i panoramicznych.


IT Line | www.it-line.pl

Dzięki IT Line możemy być spokojni o jakość oprogramowania. IT Line testuje oprogramowanie oraz sugeruje zmiany, dodatkowe funkcje, usługi.


V-Tuning | www.v-tuning.pl

Marka V-Tuning od lat jest partnerem firmy Webstep. Wspólnie realizujemy oprogramowanie online bo obsługi zleceń modyfikacji sterowników w pojazdach oraz wspomagające pracę warsztatów.


ZS Legal | www.zslegal.pl

Kancelaria ZS Legal to butikowa kancelaria zajmująca się obsługą podmiotów z branży informatycznej. Wśród naszych Klientów znajdują się firmy świadczące usługi chmurowe, software house oraz pracownie architektoniczne.